Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 2. nedeľu v cezročnom období: T ...
Zamyslenie na 2. nedeľu v cezročnom období: Týždeň pred namiAké nesmierne privilégium máme my všetci, čo sme uverili Bohu! Môžeme Boha počúvať (ako mladý Samuel),
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána:  ...
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána: Oslavuj a slúž!Toto Vianočné obdobie je najkratšie, aké môže byť – presne dva týždne. 
Zamyslenie na nedeľu Svätej rodiny: Ježiš je  ...
Zamyslenie na nedeľu Svätej rodiny: Ježiš je u nás domaČasto som vo vianočných želaniach – ako každý rok – svojim príbuzným či priateľom želal, aby bol Ježiš u nich vždy, aj v celom novom roku, doma.
Zamyslenie na sviatok Narodenie Pána:  ...
Zamyslenie na sviatok Narodenie Pána: Radostný krikAsi to nepasuje k vianočnému stíšeniu a tichu, ale mňa texty tejto slávnosti, osobitne responzóriové žalmy priam nútia volať, kričať jasať, plesať. Lebo s nami je Boh!
Zamyslenie na štvrtú adventnú nedeľu: Božie ú ...
Zamyslenie na štvrtú adventnú nedeľu: Božie úlohyDnes to vyzerá skôr na text pre chlapov. Tak ak si žena, zober ho pre svojho manžela, syna, otca, priateľa, spolužiaka, kolegu... Aj e-mail na neho určite máš.
Zamyslenie na tretiu adventnú nedeľu: Viem, k ...
Zamyslenie na tretiu adventnú nedeľu: Viem, kto som Nesmiem sa nechať znechutiť. Nedám sa obrať o radosť. Nedovolím, aby moja únava (zlá nálada, pocit viny, neúspech...) nadobudli nado mnou prevahu. Prečo?
Zamyslenie na druhú adventnú nedeľu: Zv ...
Zamyslenie na druhú adventnú nedeľu: ZvesťKedysi sa takmer každé evanjelium, čítané pri svätej omši, začínalo slovami: „Za onoho času..." Spomenul som si na to pri čítaní toho dnešného. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
Strana 10 z 41