Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 29. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 29. nedeľu v cezročnom období: SlabosťDnes musím začať tým, že sa vrátim k minulému textu. Napísal som v ňom, že si nepamätám, kedy som sa naposledy modlil o múdrosť. 
Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období: MúdrosťVýber textov tejto nedele sa mi vidí postavený na kontraste. Bohatý mládenec má všetko,
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období: PožehnanieKeďže žijem v manželstve, je jasné, že dnes budem písať o tejto sviatosti. Vlastne o tom, ako sa dá pokojné a krásne manželstvo prežívať každý deň. 
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období: Dve strany minceNemám čo písať. Zobrať si Jakubov list a vytešovať sa, že konečne to tým boháčom ktosi naložil?
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období: Zmýšľanie bezbožnýchDnes by aj Pána Ježiša vyhlásili za pedofila – v evanjeliu tejto nedele sa píše, že objal dieťa.
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období: S ľuďmiNajprv som si myslel, že budem písať o výčitke, ktorú Ježiš adresoval Petrovi, a spytovaní svedomia podľa nej. 
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období: Vzchop sa!Keď sa pozrieme na tri dnešné čítania (prvé, žalm a evanjelium) ako celok, dostaneme jasný obraz, čo to znamená niekomu povedať:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...
Strana 6 z 43