Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období: Formovanie svedomiaVieš, čo patrí medzi najväčšie problémy kresťanov všetkých čias? Že vedia, čo je dobré, čo je správne, no nekonajú podľa toho. 
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období: Aký dobrý je Pán! Povedzme si rovno, že hospodár z dnešného evanjelia bol blázon. Dať rovnakú mzdu robotníkovi, ktorý sa pri robote ani neohrial,
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období: Prečo odpúšťať?Niekedy mám chuť zmeniť poradie čítaní. Dnes preto, aby vynikla motivácia pre odpustenie a konanie dobra.
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období: Úloha spoločenstvaDnešné čítania by sme radšej mali vynechať, nečítať. Sú jednou veľkou výčitkou! 
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období: ZaskočenýTento týždeň vo štvrtok ráno som sa po prebudení hneď obrátil k Bohu, ako to mám vo zvyku, a v duchu som ho pozdravil:
Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období: Božie riešeniaDnešné texty vnímam ako slová nádeje do každej bolestnej situácie, v ktorej sa Cirkev ocitne. Hovoria mi o tom, 
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období: Krik kanaánskej ženyDúfam, že s tou kanaánskou ženou z dnešného evanjelia sa raz stretnem v nebi. Chcem jej vyjadriť obdiv nad jej vierou. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 40