Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 11. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 11. nedeľu v cezročnom období: Božie vlastníctvoČo znamená, že som Božím vlastníctvom? Určite nie to, že Boh ma používa ako nejaký stroj na splnenie svojich zámerov. 
Zamyslenie na nedeľu Najsvätejšej Trojice: By ...
Zamyslenie na nedeľu Najsvätejšej Trojice: Byť s nímDnešný sviatok nám okrem základnej teologickej pravdy kresťanstva ponúka veľmi dôležitú istotu – Boh sa o mňa zaujíma. 
Zamyslenie na sviatok Zoslania Ducha ...
Zamyslenie na sviatok Zoslania Ducha Svätého: Záujem o BohaBoží Duch nie je s nami len vo „vznešených" chvíľach – pri slávení liturgie, prijímaní sviatostí či pri čítaní Svätého písma. 
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: Dev ...
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: DeviatnikIste poznáš príbeh o tom, ako kňaz v čase veľkého sucha pozval v nedeľu veriacich na popoludňajšiu modlitbu za dážď. 
Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: Oča ...
Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: OčakávamAké máš očakávania od Boha? Dosť sarkasticky možno povedať, že mnohí pokrstení majú len jedno očakávanie: 
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: Si obo ...
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: Si obor!Vieš, že môžeš robiť väčšie skutky ako Ježiš? Dnes to on sám hovorí v evanjeliu. Ako je to možné? 
Zamyslenie na 4. veľkonočnú nedeľu: „Čo máme  ...
Zamyslenie na 4. veľkonočnú nedeľu: „Čo máme robiť, bratia?“Keď som krstom prešiel cez bránu, ktorou je Kristus, dostal som dar Ducha Svätého a môj život sa naplnil všetkým potrebným do takej miery, že 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 37