Domov   >   Udalosti

Udalosti

Žilinský biskup zasadil strom pokoja
Žilinský biskup zasadil strom pokoja Žilinský biskup Tomáš Galis zasadil v utorok šiesteho júla na Židovskom cintoríne v Žiline strom pokoja. 
Obnova katedry
Obnova katedryDrahí bratia kňazi, drahí veriaci, obraciam sa na vás s prosbou. 
Kňazská a diakonská vysviacka 2021
Kňazská a diakonská vysviacka 2021 Žilinský biskup Mons. Tomáš Galis počas kňazskej a diakonskej vysviacky zdôrazňoval ordinandom a všetkým prítomným myšlienku duchovného otcovstva. 
Opatrenia platné od pondelka 17. mája 2021
Opatrenia platné od pondelka 17. mája 2021 Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska prináša na svojom webe prehľadný COVID automat.
Online stretnutie kňazov Žilinskej diecézy
Online stretnutie kňazov Žilinskej diecézyOtec biskup Tomáš Galis sa na Zelený štvrtok po svätej omši svätenia olejov spojil so svojimi kňazmi v Žilinskej diecéze prostredníctvom online vysielania. 
55. výročie úmrtia Vendelína Javorku SJ
55. výročie úmrtia Vendelína Javorku SJ24. marca si nielen Žilinská diecéza pripomíname 55. výročie úmrtia významného kňaza, trpiteľa pre vieru a misionára Vendelína Javorku SJ (1882 – 1966). 
Aktualizovaná verzia COVID automatu, ktorý s ...
Aktualizovaná verzia COVID automatu, ktorý sa týka Katolíckej cirkviTlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska prináša na svojom webe prehľadný COVID automat, ktorý sa týka celonárodnej i regionálnej úrovne.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 54