Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio bas ...
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio basta“Pane, Bože, ako si to myslel, že si žiarlivý? To fakt? Keď sa niekto iný na nás pozrie, tak si ochotný ísť a biť sa kvôli nám?
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný Sy ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný SynTakmer všeobecne platí, že láska prejavená konkrétnym konaním vyvoláva odpoveď lásky. 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: Nadšený Boh ...
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: Nadšený BohMám pred očami obraz nadšeného Boha. „Naplnil sa čas." Ako túžobne musel Boh očakávať tento deň!
Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: M ...
Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: MalomocníNeviem, či ma tento rok opustí téma vôní :-). Začiatkom decembra som uvažoval, že celý tento cyklus nazvem Voňavky.
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: Skvelá vôňaAk by sme sa pozreli na dnešné prvé čítanie z Knihy Jób (7, 1 – 4. 6 – 7) a na evanjelium (Mk 1, 29 – 39), 
Zamyslenie na 4. nedeľu v cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 4. nedeľu v cezročnom období: Som nespokojnýTak rád by som sa dnes, milý čitateľ, porozprával s tebou o tom, ako sa ti darilo v tomto týždni vnímať Božie pokyny.
Zamyslenie na 3. nedeľu v cezročnom období: O ...
Zamyslenie na 3. nedeľu v cezročnom období: Odvážna prosbaPamätáš si, aký responzóriový verš sme dnes spievali pri svätej omši? „Ukáž mi, Pane, svoje cesty" (Ž 25, 4a). 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 41