Aktuality z charity

Opäť odovzdávame potravinové balíčky
Opäť odovzdávame potravinové balíčky Od 9. mája do polovice júna 2018 distribuujú opäť sociálni pracovníci Diecéznej charity Žilina potravinové balíčky v 6 okresoch pre takmer 1000 prijímateľov pomoci. 
Sederova večera v Detskom charitnom dome
Sederova večera v Detskom charitnom domeV Detskom charitnom dome v Považskej Bystrici sme spoločne slávili Sederovu večeru ako prípravu na veľkonočné sviatky.
Pomôžme deťom - plienková pomoc
Pomôžme deťom - plienková pomocV spolupráci s DM drogerie markt s.r.o. sme v priebehu marca zrealizovali projekt Pomôžme deťom. 
Trnavskí mladí na charite v Žiline
Trnavskí mladí na charite v ŽilineTridsiatka mladých z trnavského saleziánskeho strediska navštívila druhú marcovú sobotu Dom charity sv. Kamila v Žiline.
2 percenta z dane
2 percenta z dane Vaše 2 % premieňame na konkrétnu pomoc núdznym na území Žilinskej diecézy prostredníctvom služieb v našich zariadeniach.
Zvýšený nápor počas mínusových teplôt
Zvýšený nápor počas mínusových teplôtPočas mínusových teplôt v uplynulých týždňoch boli zariadenia Diecéznej charity Žilina pre ľudí bez domova preplnené. 
Angelikine životné jubileum
Angelikine životné jubileumV Dom charity sv. Kamila v Žiline bol 6. marec 2018 dôvodom na oslavu. Pani Angela sa dožila krásnych 96 rokov! 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
Strana 10 z 34