Aktuality z charity

Prezentácia Farských charít v Papradne
Prezentácia Farských charít v PapradneDňa 28. januára 2020 sme navštívili Farnosť Papradno za účelom prezentovania projektu Farských charít
Slávnostne požehnané nové sídlo Diecéznej Cha ...
Slávnostne požehnané nové sídlo Diecéznej CharityDňa 22. januára 2020 bolo slávnostne požehnané nové sídlo Diecéznej Charity Žilina na ulici Vysokoškolákov 3, 010 08 Žilina 8. 
Prezentácia Farských charít v Snežnici
Prezentácia Farských charít v SnežniciDňa 15. januára 2020 sme navštívili Farnosť Snežnica, kde bola slávená svätá omša za požehnanie novovzniknutej Farskej charity. 
Advent a Štedrá večera v Centre pre deti a ro ...
Advent a Štedrá večera v Centre pre deti a rodinyAdventné prežívanie v CDR už tradične vrcholí slávením Štedrej večere, ktorej predchádzajú prípravy. 
Štedrá večera v Dome charity sv. Vincenta
Štedrá večera v Dome charity sv. VincentaByť človekom na ulici, neznamená vždy nutne stratiť všetky svoje osobné túžby, plány, spomienky či vzťahy. 
Tesco zbierka potravín a drogérie
Tesco zbierka potravín a drogérieDiecézna charita Žilina ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili do minulotýždňovej Tesco zbierky potravín a drogérie. 
Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúr ...
Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúryDiecézna charita Žilina prezentovala svoje služby a výrobky klientov na akcii s názvom Františkova šiška. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...
Strana 2 z 33