Aktuality z charity

Venujte 2 % z dane na podporu Diecéznej  ...
Venujte 2 % z dane na podporu Diecéznej charity2% pre nás nie sú iba číslom, ale aj vďaka nim môžme poskytovať sociálne služby a byť bližšie blížnym v núdzi.
Výťažok z Primátorského punču putuje do Diecé ...
Výťažok z Primátorského punču putuje do Diecéznej charity ŽilinaŽilinčania a návštevníci nášho mesta opäť raz prejavili svoju štedrosť a ochotu pomôcť dobrej veci počas adventného obdobia. 
Rozvoj farských charít v diecéze prináša dobr ...
Rozvoj farských charít v diecéze prináša dobré ovocieAktívna farská charita je často príťažlivou inšpiráciou pre zapojenie sa aj ďalších kňazov a veriacich v diecéze do charitatívneho diela Cirkvi.
Štedrá večera pre ľudí bez domova v Žili ...
Štedrá večera pre ľudí bez domova v ŽilineDňa 21. decembra 2018 pripravili zamestnanci Domu charity sv. Vincenta pre ľudí bez domova Štedrú večeru so začiatkom o 15.00 h. 
Štedrý deň a Silvester pre ľudí bez domova v  ...
Štedrý deň a Silvester pre ľudí bez domova v MartineDom charity sv. Krištofa v Martine v spolupráci s MsÚ pripravil kapustnicu a slávnostné občerstvenie pre ľudí bez domova. 
Streetwork v Žiline a okolí
Streetwork v Žiline a okolíV druhej polovici decembra sociálni pracovníci Domu charity sv. Vincenta v Žiline navštívili niekoľko desiatok provizórnych obydlí ľudí bez domova v odľahlých častiach mesta.
Skús Nový rok privítať inak. Zapáľ spolu s na ...
Skús Nový rok privítať inak. Zapáľ spolu s nami ohňostroj solidarityVieš si predstaviť koniec starého roka bez kupovania petárd, delobuchov či balónov šťastia? 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...
Strana 5 z 33