Aktuality z charity

Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúr ...
Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúryDiecézna charita Žilina prezentovala svoje služby a výrobky klientov na akcii s názvom Františkova šiška. 
Prezentácia Farských charít vo Farnosti Zá ...
Prezentácia Farských charít vo Farnosti ZávodieDňa 9. októbra 2019 pracovníci Diecéznej Charity Žilina navštívili jednu z najstarších farnosti v Dekanáte Žilina.
Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomô ...
Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomôcokTohtoročný 10. ročník celoslovenskej zbierky školských pomôcok pomohol viac ako 600 deťom v Žilinskej diecéze. 
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Na ...
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Nadáciou EPHDiecézna charita Žilina pomáha adresne mnohým rodinám prostredníctvom dlhodobých a pravidelných projektov – 
V Žiline sa stretli koordinátori farských ch ...
V Žiline sa stretli koordinátori farských charítSlovenská katolícka charita zorganizovala v Žiline 12. augusta 2019 stretnutie, ktorého sa zúčastnili starí aj noví koordinátori farských charít z rôznych kútov Slovenska. 
Zbierka školských pomôcok
Zbierka školských pomôcokVďaka darovaným pomôckam budú môcť aj deti zo sociálne slabších rodín, krízových centier a detských domovov na Slovensku prísť do školy pripravené a
Prebehli aktivity v rámci Národného týždňa ch ...
Prebehli aktivity v rámci Národného týždňa charity 2019Diecézna charita Žilina v rámci Národného týždňa charity 2019 pripravila viacero aktivít.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...
Strana 5 z 35