Aktuality z charity

Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomô ...
Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomôcokTohtoročný 10. ročník celoslovenskej zbierky školských pomôcok pomohol viac ako 600 deťom v Žilinskej diecéze. 
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Na ...
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Nadáciou EPHDiecézna charita Žilina pomáha adresne mnohým rodinám prostredníctvom dlhodobých a pravidelných projektov – 
V Žiline sa stretli koordinátori farských ch ...
V Žiline sa stretli koordinátori farských charítSlovenská katolícka charita zorganizovala v Žiline 12. augusta 2019 stretnutie, ktorého sa zúčastnili starí aj noví koordinátori farských charít z rôznych kútov Slovenska. 
Zbierka školských pomôcok
Zbierka školských pomôcokVďaka darovaným pomôckam budú môcť aj deti zo sociálne slabších rodín, krízových centier a detských domovov na Slovensku prísť do školy pripravené a
Prebehli aktivity v rámci Národného týždňa ch ...
Prebehli aktivity v rámci Národného týždňa charity 2019Diecézna charita Žilina v rámci Národného týždňa charity 2019 pripravila viacero aktivít.
Národný týždeň charity
Národný týždeň charity Diecézna charita Žilina pozýva verejnosť na Národný týždeň charity, ktorý sa začne už najbližšiu nedeľu 9. júna a potrvá až do soboty 15. júna.
Na Kysuciach šírime myšlienku farských cha ...
Na Kysuciach šírime myšlienku farských charítDňa 20. marca 2019 sme navštívili druhú farnosť na Kysuciach – Rakovú v rámci prezentačnej šnúry Diecéznej charity Žilina po jednotlivých dekanátoch. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...
Strana 5 z 34