Aktuality z charity

Štedrá večera v Dome charity sv. Vincenta
Štedrá večera v Dome charity sv. VincentaByť človekom na ulici, neznamená vždy nutne stratiť všetky svoje osobné túžby, plány, spomienky či vzťahy. 
Tesco zbierka potravín a drogérie
Tesco zbierka potravín a drogérieDiecézna charita Žilina ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili do minulotýždňovej Tesco zbierky potravín a drogérie. 
Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúr ...
Františkova šiška – Týždeň kresťanskej kultúryDiecézna charita Žilina prezentovala svoje služby a výrobky klientov na akcii s názvom Františkova šiška. 
Prezentácia Farských charít vo Farnosti Zá ...
Prezentácia Farských charít vo Farnosti ZávodieDňa 9. októbra 2019 pracovníci Diecéznej Charity Žilina navštívili jednu z najstarších farnosti v Dekanáte Žilina.
Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomô ...
Výsledky 10. ročníka zbierky školských pomôcokTohtoročný 10. ročník celoslovenskej zbierky školských pomôcok pomohol viac ako 600 deťom v Žilinskej diecéze. 
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Na ...
Materiálna pomoc rodinám v spolupráci s Nadáciou EPHDiecézna charita Žilina pomáha adresne mnohým rodinám prostredníctvom dlhodobých a pravidelných projektov – 
V Žiline sa stretli koordinátori farských ch ...
V Žiline sa stretli koordinátori farských charítSlovenská katolícka charita zorganizovala v Žiline 12. augusta 2019 stretnutie, ktorého sa zúčastnili starí aj noví koordinátori farských charít z rôznych kútov Slovenska. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 33