Aktuality z charity

Trnavskí mladí na charite v Žiline
Trnavskí mladí na charite v ŽilineTridsiatka mladých z trnavského saleziánskeho strediska navštívila druhú marcovú sobotu Dom charity sv. Kamila v Žiline.
2 percenta z dane
2 percenta z dane Vaše 2 % premieňame na konkrétnu pomoc núdznym na území Žilinskej diecézy prostredníctvom služieb v našich zariadeniach.
Zvýšený nápor počas mínusových teplôt
Zvýšený nápor počas mínusových teplôtPočas mínusových teplôt v uplynulých týždňoch boli zariadenia Diecéznej charity Žilina pre ľudí bez domova preplnené. 
Angelikine životné jubileum
Angelikine životné jubileumV Dom charity sv. Kamila v Žiline bol 6. marec 2018 dôvodom na oslavu. Pani Angela sa dožila krásnych 96 rokov! 
Prvé tohtoročné kolo distribúcie pot ...
Prvé tohtoročné kolo distribúcie potravinových balíčkovDiecézna charita Žilina začala dňa 19. februára 2018 ďalšie kolo distribúcie potravinových balíčkov. 
List riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zb ...
List riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zbierke na 1. pôstnu nedeľu List Petra Birčáka, riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zbierke na 1. pôstnu nedeľu
Významné ocenenie pre dielo charity v Ž ...
Významné ocenenie pre dielo charity v Žilinskej diecézeŽilinská diecéza slávila v uplynulých dňoch desať rokov existencie. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 33