Aktuality z charity

Zvýšený nápor počas mínusových teplôt
Zvýšený nápor počas mínusových teplôtPočas mínusových teplôt v uplynulých týždňoch boli zariadenia Diecéznej charity Žilina pre ľudí bez domova preplnené. 
Angelikine životné jubileum
Angelikine životné jubileumV Dom charity sv. Kamila v Žiline bol 6. marec 2018 dôvodom na oslavu. Pani Angela sa dožila krásnych 96 rokov! 
Prvé tohtoročné kolo distribúcie pot ...
Prvé tohtoročné kolo distribúcie potravinových balíčkovDiecézna charita Žilina začala dňa 19. februára 2018 ďalšie kolo distribúcie potravinových balíčkov. 
List riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zb ...
List riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zbierke na 1. pôstnu nedeľu List Petra Birčáka, riaditeľa Diecéznej charity Žilina k zbierke na 1. pôstnu nedeľu
Významné ocenenie pre dielo charity v Ž ...
Významné ocenenie pre dielo charity v Žilinskej diecézeŽilinská diecéza slávila v uplynulých dňoch desať rokov existencie. 
Potraviny z Tesco zbierky sú už v rodinách
Potraviny z Tesco zbierky sú už v rodináchPo úspešnej Tesco zbierke, ktorá sa konala začiatkom novembra 2017, sme začali distribúciu vyzbieraných potravín a hygieny do rodín v Žilinskej diecéze.
Stretnutie charitnej rodiny na záver roka
Stretnutie charitnej rodiny na záver rokaNa začiatku Adventu sa každý rok koná stretnutie zamestnancov a dobrovoľníkov Diecéznej charity Žilina so žilinským biskupom Mons. Tomášom Galisom. 
Strana: ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ...
Strana 14 z 38