Aktuality z charity

Františkova šiška alebo Týždeň kresťanskej ku ...
Františkova šiška alebo Týždeň kresťanskej kultúry aj charitneV rámci Týždňa kresťanskej kultúry sme 4. októbra 2017 prezentovali charitné služby a pomoc núdznym na Mariánskom námestí v Žiline. 
Pokračujeme v distribúcii potravinovej p ...
Pokračujeme v distribúcii potravinovej pomociPočas septembra pokračovala distribúcia potravinovej pomoci v rámci Operačného progamu potravinovej a materiálnej pomoci. 
Ďakujeme
Ďakujeme Diecézna charita Žilina ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili do 8. ročníka zbierky školských pomôcok! Vďaka štedrosti darcov sme pomohli viac ako 400 deťom a ich rodinám pripraviť sa na nový školský rok.
Nádej hoc malá, zelená sa
Nádej hoc malá, zelená saUž tretí krát sme sa zapojili do žilinského komunitného festivalu INTER NOS – Medzi nami.
Záhradná cukráreň v Považskej Bystrici
Záhradná cukráreň v Považskej Bystrici Už po tretí krát sa záhrada detského charitného domu v Považskej Bystrici zmenila na cukráreň. 
Medzinárodný deň detí aj u nás
Medzinárodný deň detí aj u násZ príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravili študenti gymnázia v Považskej Bystrici popoludnie plné hier
Dobrovoľníci farských charít sa duchovne obn ...
Dobrovoľníci farských charít sa duchovne obnovovaliV utorok 6. júna 2017 sa štyridsiatka dobrovoľníkov farských charít zo Žilinskej diecézy duchovne obnovovala.
Strana: ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ...
Strana 13 z 34