Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období: Dve strany minceNemám čo písať. Zobrať si Jakubov list a vytešovať sa, že konečne to tým boháčom ktosi naložil?
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období: Zmýšľanie bezbožnýchDnes by aj Pána Ježiša vyhlásili za pedofila – v evanjeliu tejto nedele sa píše, že objal dieťa.
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období: S ľuďmiNajprv som si myslel, že budem písať o výčitke, ktorú Ježiš adresoval Petrovi, a spytovaní svedomia podľa nej. 
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období: Vzchop sa!Keď sa pozrieme na tri dnešné čítania (prvé, žalm a evanjelium) ako celok, dostaneme jasný obraz, čo to znamená niekomu povedať:
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období: Celým srdcomZrejme si ani neuvedomujeme, od čoho všetkého sme oslobodení tým, že máme „Boha tak blízko" (porov. Dt 4, 7).
Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období: Rozhodni sa Náš päťtýždňový kurz o Eucharistii sa túto nedeľu končí presne tak, ako sa má končiť každé ohlasovanie radostnej zvesti – evanjelia: výzvou rozhodnúť sa.
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období: Čo je rozumné?V súvislosti s kurzom o Eucharistii, ktorý nám Cirkev ponúka počas týchto prázdninových nedieľ, mi dnes prichádza na um jedno upozornenie:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...
Strana 4 z 40