Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Zo smrti do ž ...
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Zo smrti do životaHoci sme sa už prehupli do záverečnej časti Pôstneho obdobia, v ktorej liturgia kladie viac do popredia Ježišove posledné dni,
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Kým je li ...
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Kým je liek „A už nebolo lieku" (2 Krn 36, 16). Pri čítaní prvého textu bohoslužby slova tejto nedele vnímam v sebe niečo ako hrôzu. 
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio bas ...
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio basta“Pane, Bože, ako si to myslel, že si žiarlivý? To fakt? Keď sa niekto iný na nás pozrie, tak si ochotný ísť a biť sa kvôli nám?
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný Sy ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný SynTakmer všeobecne platí, že láska prejavená konkrétnym konaním vyvoláva odpoveď lásky. 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: Nadšený Boh ...
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: Nadšený BohMám pred očami obraz nadšeného Boha. „Naplnil sa čas." Ako túžobne musel Boh očakávať tento deň!
Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: M ...
Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: MalomocníNeviem, či ma tento rok opustí téma vôní :-). Začiatkom decembra som uvažoval, že celý tento cyklus nazvem Voňavky.
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: Skvelá vôňaAk by sme sa pozreli na dnešné prvé čítanie z Knihy Jób (7, 1 – 4. 6 – 7) a na evanjelium (Mk 1, 29 – 39), 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...
Strana 8 z 40