Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 33. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 33. nedeľu v cezročnom období: Vzdávanie vďakyPrvá veta dnešného textu z Listu Hebrejom nás môže zmiasť. 
Zamyslenie na 32. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 32. nedeľu v cezročnom období: Ježišov kňazAk chceš pochopiť, o čom to dnes hovorí úryvok z Listu Hebrejom, potrebuješ si k tomu prečítať 16. kapitolu Knihy Levitikus o Dni zmierenia. 
Zamyslenie na 31. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 31. nedeľu v cezročnom období: KňazstvoCelý mesiac som sa vyhýbal druhému nedeľnému čítaniu a chcel som sa mu vyhnúť aj tentoraz. 
Zamyslenie na 30. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 30. nedeľu v cezročnom období: Chodenie s jasotomDnešné texty sú aj o takej obyčajnej ľudskej činnosti, akou je chodenie. Avšak špecifické chodenie – putovanie zo zajatia, návrat na Sion, nasledovanie Ježiša. 
Zamyslenie na 29. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 29. nedeľu v cezročnom období: SlabosťDnes musím začať tým, že sa vrátim k minulému textu. Napísal som v ňom, že si nepamätám, kedy som sa naposledy modlil o múdrosť. 
Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období: MúdrosťVýber textov tejto nedele sa mi vidí postavený na kontraste. Bohatý mládenec má všetko,
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období: PožehnanieKeďže žijem v manželstve, je jasné, že dnes budem písať o tejto sviatosti. Vlastne o tom, ako sa dá pokojné a krásne manželstvo prežívať každý deň. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 40