Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: „Pokoj vá ...
Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: „Pokoj vám!“Keby som mal napísať zoznam, čo všetko ma tento týždeň rozladilo, vykoľajilo, znechutilo, vyčerpalo a unavilo, myslím, že husto popísaná A4 by na to nestačila. 
Zamyslenie na Veľkú noc: Mlčať nes ...
Zamyslenie na Veľkú noc: Mlčať nesmieš!!!Po vypočutí evanjelia z Veľkonočnej vigílie si niekto možno povedal: „Bláznivé ženy! Idú k hrobu, no nezoberú so sebou nikoho, kto im odvalí kameň." 
Zamyslenie na Kvetnú nedeľu: Ďakujem!!!
Zamyslenie na Kvetnú nedeľu: Ďakujem!!! Dnes svoj text začnem piesňou. Tu sú jej slová:
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Zo smrti do ž ...
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Zo smrti do životaHoci sme sa už prehupli do záverečnej časti Pôstneho obdobia, v ktorej liturgia kladie viac do popredia Ježišove posledné dni,
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Kým je li ...
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Kým je liek „A už nebolo lieku" (2 Krn 36, 16). Pri čítaní prvého textu bohoslužby slova tejto nedele vnímam v sebe niečo ako hrôzu. 
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio bas ...
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: „Solo Dio basta“Pane, Bože, ako si to myslel, že si žiarlivý? To fakt? Keď sa niekto iný na nás pozrie, tak si ochotný ísť a biť sa kvôli nám?
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný Sy ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Milovaný SynTakmer všeobecne platí, že láska prejavená konkrétnym konaním vyvoláva odpoveď lásky. 
Strana: ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ...
Strana 16 z 49