Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: M ...
Zamyslenie na 6. nedeľu v cezročnom období: MalomocníNeviem, či ma tento rok opustí téma vôní :-). Začiatkom decembra som uvažoval, že celý tento cyklus nazvem Voňavky.
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 5. nedeľu v cezročnom období: Skvelá vôňaAk by sme sa pozreli na dnešné prvé čítanie z Knihy Jób (7, 1 – 4. 6 – 7) a na evanjelium (Mk 1, 29 – 39), 
Zamyslenie na 4. nedeľu v cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 4. nedeľu v cezročnom období: Som nespokojnýTak rád by som sa dnes, milý čitateľ, porozprával s tebou o tom, ako sa ti darilo v tomto týždni vnímať Božie pokyny.
Zamyslenie na 3. nedeľu v cezročnom období: O ...
Zamyslenie na 3. nedeľu v cezročnom období: Odvážna prosbaPamätáš si, aký responzóriový verš sme dnes spievali pri svätej omši? „Ukáž mi, Pane, svoje cesty" (Ž 25, 4a). 
Zamyslenie na 2. nedeľu v cezročnom období: T ...
Zamyslenie na 2. nedeľu v cezročnom období: Týždeň pred namiAké nesmierne privilégium máme my všetci, čo sme uverili Bohu! Môžeme Boha počúvať (ako mladý Samuel),
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána:  ...
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána: Oslavuj a slúž!Toto Vianočné obdobie je najkratšie, aké môže byť – presne dva týždne. 
Zamyslenie na nedeľu Svätej rodiny: Ježiš je  ...
Zamyslenie na nedeľu Svätej rodiny: Ježiš je u nás domaČasto som vo vianočných želaniach – ako každý rok – svojim príbuzným či priateľom želal, aby bol Ježiš u nich vždy, aj v celom novom roku, doma.
Strana: ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ...
Strana 17 z 48