Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na druhú adventnú nedeľu: Zv ...
Zamyslenie na druhú adventnú nedeľu: ZvesťKedysi sa takmer každé evanjelium, čítané pri svätej omši, začínalo slovami: „Za onoho času..." Spomenul som si na to pri čítaní toho dnešného. 
Zamyslenie na prvú adventnú nedeľu: Vízia
Zamyslenie na prvú adventnú nedeľu: VíziaNebolo na nás nič dobré, prorok Izaiáš hovorí, že dokonca aj naše dobré skutky boli „sťa špinavý šat". 
Zamyslenie na 34. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 34. nedeľu v cezročnom období: Kristus Kráľ!Veľmi sa teším na deň, keď Kristus príde a povie mne aj mnohým, ktorých milujem: „Poďte, požehnaní môjho Otca!" 
Zamyslenie na 33. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 33. nedeľu v cezročnom období: To je o tebe!Nedala mi pokoja otázka, ako sa k dnešnému evanjeliu o talentoch dostalo čítanie o statočnej žene. 
Zamyslenie na 32. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 32. nedeľu v cezročnom období: O múdrosti Začnem múdrosťou iného človeka. Nasledujúci text je z knihy biskupa Roberta Barrona Slovo plné ohňa.
Zamyslenie na 31. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 31. nedeľu v cezročnom období: Poďme vyššie!Tento text bude možno boľavý, ale dúfam, že aj plný Božieho pokoja podľa slov dnešného responzória: „Pane, zachovaj moju dušu v tvojom pokoji."
Zamyslenie na 30. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 30. nedeľu v cezročnom období: Bezmocnosť a silaSúvis medzi prvým čítaním a evanjeliom sa dnes zdá byť celkom jasný.
Strana: ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ...
Strana 17 z 47