Udalosti DŠÚ

Prednáška v rámci kampane Týždeň mozgu
Prednáška v rámci kampane Týždeň mozguV čase, keď naši maturanti OATA písali maturitnú skúšku z anglického jazyka, mali žiaci 2. a 3. ročníka prednášku na tému mozog, jeho činnosť, výkonnosť, fungovanie, ale aj zlyhávanie .
Nezvyčajná hodina dejepisu
Nezvyčajná hodina dejepisuNezvyčajná hodina dejepisu na OATE – Cesta slovenskou históriou
OATA na Konferencii podnikateľov v Nimnici
OATA na Konferencii podnikateľov v Nimnici Aj tento rok sme mali zastúpenie na inšpirujúcej konferencii, ktorej témou bola „ Spolupráca".
Výstava výrobkov stredných odborných škô ...
Výstava výrobkov stredných odborných škôl Odbor školstva a športu Úradu Žilinského samosprávneho kraja organizuje 6. ročník Výstavy výrobkov stredných odborných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, ktorá sa uskutoční v termíne od 26. februára do 9. marca 2018 v priestoroch foyer Úradu Žilinsk&eac ...
Metodické sústredenie vyučujúcich Katolícke n ...
Metodické sústredenie vyučujúcich Katolícke náboženstvoMetodické sústredenie vyučujúcich Katolícke náboženstvo na cirkevných školách v Žilinskej diecéze.
Duchovno-formačné sústredenie riaditeľov kat ...
Duchovno-formačné sústredenie riaditeľov katolíckych škôlŠkolský rok je rozbehnutý, povinností pribúda a s nimi aj starosti a únava riadiacich pracovníkov katolíckych škôl.
Pracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZR ...
Pracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZRŠPracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZRŠ katolíckych škôl a školských zariadení Žilinskej diecézy
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...
Strana 4 z 28