Udalosti DŠÚ

Úspech v Behu 17. novembra
Úspech v Behu 17. novembraStáva sa už tradíciou, že žiaci Základnej školy sv. Cyrila a Metoda a Gymnázia Kráľovnej pokoja sú úspešní v Behu 17. novembra. 
Súťaž v riešení sudoku 2016
Súťaž v riešení sudoku 2016Centrum voľného času pri Spojenej škole Kráľovnej pokoja organizovalo 3. ročník turnaja jednotlivcov v riešení SUDOKU.
Na vianočnej pohľadnici bude kresba žiačok ZŠ ...
Na vianočnej pohľadnici bude kresba žiačok ZŠ sv. Cyrila a Metoda Žiaci Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline sa koncom minulého školského roka s napätím zapojili do súťaže v maľovaní „Z cudzích sa stanú priatelia".
Spojená škola sv. Jána Bosca oslavuje 25. ro ...
Spojená škola sv. Jána Bosca oslavuje 25. rokov Spojená škola sv. Jána Bosca v Dubnici nad Váhom oslavuje v tomto roku 25. rokov. Pri tejto príležitosti ponúkajú tento program:
Výsledky celoslovenského testovania žiakov 9. ...
Výsledky celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka6. apríla 2016 sa na 1 444 základných školách uskutočnilo celoslovenské testovanie žiakov
Mesto Martin ocenilo talentovaných žiakov
Mesto Martin ocenilo talentovaných žiakovMesto Martin v závere školského roka ocenilo žiakov základných škôl, ktorí v tomto školskom roku dosiahli mimoriadne úspechy
Škola žila športovou exhibíciou
Škola žila športovou exhibíciouZákladná škola s materskou školou  A. Bernoláka v Martine žila športovou exhibíciou
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...
Strana 6 z 28