Domov   >   Udalosti

Udalosti

Sympózium o jezuitovi Vendelínovi Javorkovi
Sympózium o jezuitovi Vendelínovi JavorkoviV utorok 12. februára pripravila Žilinská diecéza v spolupráci s Teologickou fakultou Trnavskej univerzity a Spoločnosťou Ježišovou na Slovensku sympózium o Vendelínovi Javorkovi SJ. 
Zomrel vdp. Ján Kamenský
Zomrel vdp. Ján KamenskýS vierou vo vzkriesenie si Vám dovoľujeme oznámiť, že dňa 13. februára 2019,
Zomrel Mons. Cyril Šujak
Zomrel Mons. Cyril Šujak V duchu kresťanskej nádeje na vzkriesenie a s prosbou o modlitbu oznamujeme, že honorárny kanonik Katedrálnej kapituly v Nitre,
Slovenské deti boli opäť miliónové
Slovenské deti boli opäť miliónovéŠkoly, škôlky, kostoly, sirotince, nemocnice - to všetko boli miesta, odkiaľ sa aj tento rok niesol hlas modlitieb miliónov detí. 
ACN otvára vianočnú kampaň Pomoc pre SýriuVojnou zničená Sýria dnes potrebuje viac ako núdzovú pomoc.
Sýrsky arcibiskup navštívil Žilinskú diec ...
Sýrsky arcibiskup navštívil Žilinskú diecézu Sýrsky katolícky arcibiskup Antoine Chahde z mesta Aleppo v Sýrii prijal pozvanie pápežskej nadácie ACN Slovensko - Pomoc trpiacej Cirkvi.
Komunálne voľby
Komunálne voľby 8. novembra 2018 žilinský biskup Mons. Tomáš Galis pri kňazskej rekolekcii žilinského dekanátu vo Farnosti Žilina-Hájik slúžil sv. omšu na úmysel nadchádzajúcich komunálnych volieb, aby boli zvolení kandidáti, ktorí budú presadzovať spoločné dobro pre všetkých občanov. ...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 54