Domov   >   Udalosti

Udalosti

Zasvätenie Žilinskej diecézy
Zasvätenie Žilinskej diecézyV sobotu 7. októbra počas svätej omše pred Bazilikou Narodenia Panny Márie zasvätil žilinský biskup Tomáš Galis Žilinskú diecézu Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie. 
Prvý ročník súťaže a ôsmy ročník festivalu Ži ...
Prvý ročník súťaže a ôsmy ročník festivalu Žilina Voce Magna sú za namiDo otváracieho ročníka Medzinárodnej súťaže zborového umenia Žilina Voce Magna sa zapojilo 24 zborov zo Slovenska i zahraničia. 
Žilina opäť žije zborovým umením
Žilina opäť žije zborovým umenímV poradí VIII. ročník Medzinárodného festivalu zborového umenia Žilina Voce Magna 2017 odštartoval štvrtkovým otváracím koncertom v Dome umenia Fatra. Vystúpenia domácich i zahraničných zborov prilákali desiatky návštevníkov. Organizátori pozývajú na piatkový a sobotný program. ...
Uprostred Týždňa kresťanskej kultúry
Uprostred Týždňa kresťanskej kultúry8. ročník Týždňa kresťanskej kultúry v Žiline sa rozbehol plným tempom. V nedeľu večer gospelový zbor Hope gospel singers rozzvučal evanjelický kostol. V pondelok historik Ľubomír Viliam Prikryl a evanjelický zborový farár v Žiline Marián Kaňuch zoznamovali prítomných s viacerými katolíckymi a evanj ...
Ôsma diecézna púť mužov vo Višňovom
Ôsma diecézna púť mužov vo Višňovom Prvá septembrová nedeľa je už tradične v našej diecéze venovaná mužom, otcom, mládencom. 
Trojmedzie v znamení Fatimy
Trojmedzie v znamení FatimyPo deviatykrát sa stretli veriaci zo Slovenska, Poľska a Čiech na svätej omši na Trojmedzí so svojimi biskupmi. 
Posolstvo 8. diecéznej púte starých ro ...
Posolstvo 8. diecéznej púte starých rodičov Vo Farnosti Lednické Rovne v areáli pútnického miesta pri Kaplnke sv. Anny sa konala 8. diecézna púť starých rodičov Žilinskej diecézy. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 51