Domov   >   Udalosti

Udalosti

Putovanie relikvií sv. Terézie z Lisieux
Putovanie relikvií sv. Terézie z Lisieux Telesné pozostatky jednej z najväčších svätíc dnešnej doby prichádzajú aj na Slovensko. Relikvie tejto svätej karmelitánky
Odovzdávanie betlehemského svetla
Odovzdávanie betlehemského svetlaŽilinský biskup Tomáš Galis v sobotu večer v Katedrále Najsvätejšej Trojice prijal betlehemské svetlo od skautov a
Otvorenie Brány milosrdenstva
Otvorenie Brány milosrdenstvaV nedeľu 13. decembra 2015 otvoril diecézny biskup Mons. Tomáš Galis na katedrále Bránu milosrdenstva.
Cesta do Betlehema
Cesta do BetlehemaVydáš sa s pastierikmi do Betlehema? No nie je to obyčajná cesta, každý deň splň úlohu a vyfarbi jedno políčko. 
Formačný deň pre kňazov Žilinskej diec ...
Formačný deň pre kňazov Žilinskej diecézyV stredu 25. novembra sa uskutočnil ďalší z formačných dní pre kňazov, ktorý zorganizovala Komisia pre permanentnú formáciu Žilinskej diecézy.
Na Islande vysvätili nového biskupa – Slo ...
Na Islande vysvätili nového biskupa – SlovákaNovým reykiavíckym diecéznym biskupom sa stal slovenský kapucín Dávid Bartimej Tencer, OFMCap. (* 18. máj 1963, Nová Baňa).
Zomrel kardinál Ján Chryzostom Korec
Zomrel kardinál Ján Chryzostom Korec V sobotu 24. októbra 2015 popoludní krátko po pol druhej vo svojom byte v Nitre zomrel vo veku 91 rokov nitriansky emeritný biskup, kardinál Ján Chryzostom Korec.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
Strana 10 z 47