Domov   >   Udalosti

Udalosti

Požehnanie koledníkov žilinskej diecézy
Požehnanie koledníkov žilinskej diecézy17.12.2017, na 3. adventnú nedeľu, požehnal žilinský biskup Mons. Tomáš Galis koledníkov Dobrej noviny v kostole Sedembolestnej Panny Márie v Dulove. 
Návšteva etiópskeho biskupa v Žiline
Návšteva etiópskeho biskupa v ŽilineV dňoch 6. a 7. decembra 2017 navštívil Žilinskú diecézu Tesfaselassie Medhin, biskup z Etiópie.
Sväté omše za život
Sväté omše za životNa Slovensku pokračuje projekt slúženia denných svätých omší na úmysel šírenia kultúry života a rodinu. 
Zasvätenie Žilinskej diecézy
Zasvätenie Žilinskej diecézyV sobotu 7. októbra počas svätej omše pred Bazilikou Narodenia Panny Márie zasvätil žilinský biskup Tomáš Galis Žilinskú diecézu Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie. 
Prvý ročník súťaže a ôsmy ročník festivalu Ži ...
Prvý ročník súťaže a ôsmy ročník festivalu Žilina Voce Magna sú za namiDo otváracieho ročníka Medzinárodnej súťaže zborového umenia Žilina Voce Magna sa zapojilo 24 zborov zo Slovenska i zahraničia. 
Žilina opäť žije zborovým umením
Žilina opäť žije zborovým umenímV poradí VIII. ročník Medzinárodného festivalu zborového umenia Žilina Voce Magna 2017 odštartoval štvrtkovým otváracím koncertom v Dome umenia Fatra. Vystúpenia domácich i zahraničných zborov prilákali desiatky návštevníkov. Organizátori pozývajú na piatkový a sobotný program. ...
Uprostred Týždňa kresťanskej kultúry
Uprostred Týždňa kresťanskej kultúry8. ročník Týždňa kresťanskej kultúry v Žiline sa rozbehol plným tempom. V nedeľu večer gospelový zbor Hope gospel singers rozzvučal evanjelický kostol. V pondelok historik Ľubomír Viliam Prikryl a evanjelický zborový farár v Žiline Marián Kaňuch zoznamovali prítomných s viacerými katolíckymi a evanj ...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...
Strana 5 z 48