10. 02. 2016
Domov   >   Kalendár   >   Zomrelí kňazi

Belák Stanislav, Mons. Mgr., hon. dekan

Pochádza: Nesluša
Diakonát: 10.06.1982
Presbyterát: 13.06.1982
Zomrel: 06.02.2016

  • 1982 – 1983 kaplán Čadca
  • 1983 – 1985 zákl. vojenská služba
  • 1985 – 1989 kaplán Nitra – Horné mesto
  • 1989 – 1990 administrátor Kotešová
  • 1990 – 2013 administrátor Lietava
  • 2000 honorárny dekan
  • 2007 monsignor
  • 2013 - 2016 farár Lietava

 



Návrat späť