Udalosti DŠÚ

Voľné pracovné miesto: ZŠ sv. Andreja Svo ...
Voľné pracovné miesto: ZŠ sv. Andreja Svorada a BenediktaZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta v Skalitom prijme od 1. marca do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou KNB a SLJ na plný pracovný úväzok. 
Metodické sústredenie vyučujúcich Katolícke n ...
Metodické sústredenie vyučujúcich Katolícke náboženstvoMetodické sústredenie vyučujúcich Katolícke náboženstvo na cirkevných školách v Žilinskej diecéze.
Duchovno-formačné sústredenie riaditeľov kat ...
Duchovno-formačné sústredenie riaditeľov katolíckych škôlŠkolský rok je rozbehnutý, povinností pribúda a s nimi aj starosti a únava riadiacich pracovníkov katolíckych škôl.
Pracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZR ...
Pracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZRŠPracovné a vzdelávacie stretnutie RŠ a ZRŠ katolíckych škôl a školských zariadení Žilinskej diecézy
Uvedenie do duchovného života cirkevnej š ...
Uvedenie do duchovného života cirkevnej školyV dňoch 17. a 18. 10. 2017 v Dome sv. Bystríka v Čičmanoch sa zišli novoprijatí pedagogickí pracovníci katolíckych škôl Žilinskej a Nitrianskej diecézy.
Cvičná škola Žilinskej univerzity
Cvičná škola Žilinskej univerzitySpojená škola Kráľovnej pokoja v Žiline sa od 19. 9. 2017 stala cvičnou školou Fakulty humanitných vied Žilinskej univerzity.
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a ...
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a upratovačka ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta v Skalitom prijme v školskom roku 2017/2018 do pracovného pomeru 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 25