Udalosti DŠÚ

Výberové konanie
Výberové konanie Kongregácia školských sestier sv. Františka, J.M. Hurbana 44, 010 01 Žilina,
Cvičná škola Žilinskej univerzity
Cvičná škola Žilinskej univerzitySpojená škola Kráľovnej pokoja v Žiline sa od 19. 9. 2017 stala cvičnou školou Fakulty humanitných vied Žilinskej univerzity.
Výberové konanie na obsadenie funkcie r ...
Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky Rímskokatolícka cirkev, Žilinská diecéza vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky.
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a ...
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a upratovačka ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta v Skalitom prijme v školskom roku 2017/2018 do pracovného pomeru 
Kráľovná pokoja v Európskom parlamente
Kráľovná pokoja v Európskom parlamente Pokoj v Európe, pokoj v Európskom parlamente... Potrebovali by sme ho, však? Našou návštevou parlamentu sme ho síce nepriniesli, no veríme, že spoločnou modlitbou sme k nemu prispeli. 
Výberové konanie - neúspešné
Výberové konanie - neúspešné Nakoľko výberové konanie na riaditeľa/riaditeľku Spojenej školy Kráľovnej pokoja v Žiline bolo neúspešné, v jesenných mesiacoch roku 2017 bude vyhlásené nové výberové konanie. ...
Exkurzia v OZ Dobrý Pastier Kláštor pod Zn ...
Exkurzia v OZ Dobrý Pastier Kláštor pod ZnievomKláštor pod Znievom je miestom, kde sa písala dávna história spojená aj s kráľovskými menami. Miestne gymnázium patrilo k prvým vzdelávacím inštitúciám v slovenskom jazyku.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 25