03. 12. 2019
Domov   >   Udalosti

Vianočné spovedanie v Žilinskej diecéze 2019

Termíny vianočných spovedí v Žilinskej diecéze:

Dekanát Čadca

14. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 11.30 h Čierne
  • 13.30 h - 14.30 h Čadca-Milošová
15. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.00 h - 16.00 h Svrčinovec
16. decembra 2019 (pondelok)
  • 10.00 h - 12.00 h Raková
  • 14.00 h - 16.30 h Raková
17. decembra 2019 (utorok)
  • 09.00 h - 11.30 h Cirkevné školy 
  • 15.00 h - 18.30 h Skalité
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 15.00 h - 16.00 h Horelica
  • 15.30 h - 16.30 h Čadečka
  • 16.00 h - 17.30 h Zákopčie
20. decembra 2019 (piatok)
  • 08.00 h - 11.30 h Čadca-Mesto
  • 13.30 h - 16.00 h Čadca-Mesto
  • 14.00 h - 17.30 h Čadca-Kýčerka
  • 16.30 h - 18.00 h  Čadca-Mesto
21. decembra 2019 (sobota)
  • 08.00 h - 11.30 h Čadca-Mesto
  • 10.00 h - 11.30 h Čadca-Kýčerka
  • 13.30 h - 16.00 h Čadca-Mesto
  • 14.00 h - 17.30 h Čadca-Kýčerka
  • 16.30 h - 18.00 h  Čadca-Mesto

Dekanát Turzovka

14. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 11.30 h Korňa
  • 15.00 h - 16.30 h Klokočov
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 16.00 h - 18.00 h Podvysoká
  • 16.00 h - 18.00 h Olešná-Potôčky
20. decembra 2019 (piatok)
  • 16.00 h - 18.00 h Vysoká nad Kysucou
  • 16.00 h - 18.00 h Horný Kelčov
21. decembra 2019 (sobota)
  • 10.00 h - 11.30 h Turzovka
  • 14.00 h - 17.30 h Turzovka
  • 15.00 h - 16.00 h Dlhá nad Kysucou
  • 16.00 h - 17.00 h Turkov
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.00 h - 15.30 h Makov
  • 14.30 h - 16.30 h Staškov

Dekanát Krásno nad Kysucou

17. decembra 2019 (utorok)
  • 10.00 h - 10.30 h Klubina
  • 10.00 h - 11.00 h Stará Bystrica
  • 16.00 h - 16.30 h Klubina
  • 16.00 h - 17.00 h Radôstka
  • 17.30 h - 18.30 h Stará Bystrica
18. decembra 2019 (streda)
  • 10.00 h - 11.00 h Nová Bystrica
  • 16.00 h - 17.30 h Nová Bystrica
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 10.00 h - 11.00 h Zborov nad Bystricou
  • 16.00 h - 17.30 h Zborov nad Bystricou
  • 16.00 h - 17.30 h Kalinov
20. decembra 2019 (piatok)
  • 10.00 h - 12.00 h Oščadnica
  • 15.00 h - 17.00 h Oščadnica
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 12.00 h Krásno nad Kysucou
  • 15.00 h - 17.00 h Krásno nad Kysucou
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 15.00 h - 16.30 h Ochodnica
  • 15.00 h - 16.30 h Dunajov

Dekanát Kysucké Nové Mesto 

17. decembra 2019 (utorok)
  • 16.30 h - 18.00 h Horný Vadičov
  • 16.30 h - 18.00 h Snežnica
18. decembra 2019 (streda)
  • 16.30 h - 18.00 h Rudina
  • 16.30 h - 18.00 h Rudinská
  • 16.30 h - 18.00 h Povina
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 16.30 h - 18.00 h Nesluša
  • 16.30 h - 18.00 h Radoľa
20. decembra 2019 (piatok)
  • 09.00 h - 11.30 h sv. Jakuba Kysucké Nové Mesto
  • 15.00 h - 17.30 h sv. Jakuba Kysucké Nové Mesto
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 11.30 h Panny Márie Kysucké Nové Mesto
  • 15.00 h - 17.30 h Panny Márie Kysucké Nové Mesto
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 16.30 h - 18.00 h Kysucký Lieskovec
  • 16.30 h - 18.00 h Lodno

Dekanát Žilina

14. decembra 2019 (sobota)
  • 15.00 h - 17.30 h Žilina-Saleziáni
15. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.30 h - 16.30 h Bytčica
  • 14.30 h - 16.00 h Porúbka
  • 14.30 h - 16.00 h Trnové
  • 15.30 h - 17.00 h Zástranie
  • 15.30 h - 17.00 h Zádubnie
  • 15.30 h - 17.00 h Budatín
17. decembra 2019 (utorok)
  • 08.00 h - 11.30 h Cirkevné školy
  • 15.00 h - 17.30 h Bánová
  • 16.00 h - 17.00 h Závodie
  • 16.30 h - 17.00 h Považský Chlmec
18. decembra 2019 (streda)
  • 09.00 h - 11.30 h Penzióny (Republiky, Karpatská, Solinky)
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 09.00 h - 11.30 h Kamil 
  • 10.00 h - 11.30 h Žilina-Hájik
  • 15.00 h - 17.00 h Štart
  • 16.00 h - 18.30 h Žilina-Hájik
20. decembra 2019 (piatok)
  • 09.00 h - 11.30 h Žilina-Mesto (Katedrála, Sirotár, Františkánsky)
  • 15.00 h - 17.30 h Žilina-Mesto (Katedrála, Sirotár, Františkánsky)
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 12.00 h Žilina-Vlčince
  • 15.00 h - 18.00 h Žilina-Vlčince
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 15.00 h - 18.00 h Žilina-Solinky

Dekanát Varín

15. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.30 h - 16.00 h Belá
16. decembra 2019 (pondelok)
  • 15.00 h - 17.00 h Terchová
17. decembra 2019 (utorok)
  • 15.30 h - 17.00 h Gbeľany
  • 15.30 h - 16.30 h Nededza
  • 15.30 h - 16.30 h Kotrčiná Lúčka
  • 17.00 h - 18.00 h Lutiše
18. decembra 2019 (streda)
  • 16.30 h - 17.30 h Dolná Tižina
  • 16.30 h - 17.30 h Brodno
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 15.00 h - 16.30 h Divina
20. decembra 2019 (piatok)
  • 15.30 h - 17.30 h Teplička nad Váhom
  • 16.00 h - 17.30 h Mojš
21. decembra 2019 (sobota)
  • 10.00 h - 12.00 h Varín
  • 14.00 h - 16.00 h Varín
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.00 h - 15.30 h Strečno
  • 14.00 h - 16.00 h Stráňavy
  • 14.00 h - 16.00 h Mojšová Lúčka

Dekanát Martin

20. decembra 2019 (piatok)
  • 09.30 h - 10.30 h Sučany
  • 16.00 h - 19.00 h Martin-mesto
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.30 h - 10.20 h Sučany
  • 09.30 h - 10.20 h Turany
  • 16.00 h - 19.00 h Martin-Sever
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 15.00 h - 17.30  Vrútky

Dekanát Rajec

16. decembra 2019 (pondelok)
  • 16.00 h - 17.30 h Rosina
  • 17.00 h - 18.00 h Fačkov
  • 18.00 h - 19.30 h Rajecká Lesná
17. decembra 2019 (utorok)
  • 16.15 h - 17.00 h Malá Čierna
  • 16.30 h - 18.00 h Zbyňov
  • 16.30 h - 18.00 h Jasenové
  • 16.30 h - 18.00 h Ďurčiná
  • 17.15 h - 18.00 h Veľká Čierna
18. decembra 2019 (streda)
  • 16.30 h - 18.00 h Konská
  • 16.30 h - 18.00 h Kunerad
  • 16.30 h - 18.00 h Kamenná Poruba
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 15.30 h - 17.30 h Stránske
  • 15.30 h - 17.30 h Poluvsie
  • 15.30 h - 18.00 h Rajecké Teplice
20. decembra 2019 (piatok)
  • 15.30 h - 18.00 h Lietava
  • 15.30 h - 18.00 h Lietavská Svinná
  • 15.30 h - 17.00 h Babkov
  • 15.30 h - 17.30 h Hôrky
  • 15.30 h - 18.00 h Bitarová
  • 15.30 h - 18.00 h Brezany
  • 17.00 h - 17.30 h Kňazova Lehota
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 11.30 h Rajec
  • 13.30 h - 13.30 h Rajec
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.00 h - 15.30 h Turie
  • 14.00 h - 16.00 h Višňové

Dekanát Bytča

14. decembra 2019 (sobota)
  • 10.00 h - 10.30 h Peklina
  • 10.00 h - 11.30 h Dolný Hričov
  • 10.00 h - 11.30 h Horný Hričov
  • 10.00 h - 11.30 h Hričovské Podhradie
  • 10.00 h - 11.30 h Ovčiarsko
  • 10.30 h - 11.30 h Paština Závada
  • 13.30 h - 14.30 h Hlboké nad Váhom
  • 13.30 h - 14.30 h Hliník nad Váhom
  • 13.30 h - 14.30 h Malá Bytča
16. decembra 2019 (pondelok)
  • 16.30 h - 18.00 h Súľov
  • 16.30 h - 18.00 h Jablonové
  • 16.30 h - 18.00 h Kotešová
  • 16.30 h - 17.00 h Oblazov
17. decembra 2019 (utorok)
  • 10.00 h - 11.30 h Dlhé Pole
  • 10.00 h - 10.30 h Svederník
  • 17.00 h - 18.30 h Dlhé Pole
  • 17.00 h - 17.30 h Svederník
18. decembra 2019 (streda)
  • 10.00 h - 11.30 h Veľké Rovné
  • 17.00 h - 18.30 h Veľké Rovné
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 09.30 h - 11.00 h Štiavnik
  • 09.30 h - 11.00 h Hvozdnica
  • 17.00 h - 18.30 h Štiavnik
  • 17.00 h - 18.30 h Hvozdnica
20. decembra 2019 (piatok)
  • 16.30 h - 17.30 h Hrabové
  • 16.30 h - 17.30 h Mikšová
  • 16.30 h - 17.30 h Rašov
  • 19.00 h - 20.00 h Predmier
  • 19.00 h - 20.00 h Plevník
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.30 h - 10.30 h Kolárovice
  • 11.00 h - 12.00 h Petrovice
  • 11.00 h - 12.00 h Pšurnovice
  • 11.00 h - 12.00 h Setechov
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 15.00 h - 20.00 h Bytča

Dekanát Považská Bystrica

14. decembra 2019 (sobota)
  • 10.00 h - 12.00 h Papradno
  • 10.00 h - 12.00 h Brvnište
  • 14.00 h - 15.30 h Stupné
  • 14.00 h - 15.30 h Podvažie
  • 14.00 h - 16.00 h Jasenica
  • 16.30 h - 17.30 h Považské Podhradie
  • 16.30 h - 17.30 h Orolové (Šebešť.)
15. decembra 2019 (nedeľa)
  • 13.00 h - 14.30 h Sverepec
  • 14.30 h - 15.30 h Ďurďové
  • 14.30 h - 16.00 h Pružina
16. decembra 2019 (pondelok)
  • 15.00 h - 17.00 h Dolná Mariková
  • 15.30 h - 17.00 h Slopná
  • 15.30 h - 17.00 h Podskalie
  • 15.30 h - 17.00 h Horný Moštenec
  • 15.30 h - 17.00 h Dolný Moštenec
  • 16.00 h - 17.00 h Horná Mariková
17. decembra 2019 (utorok)
  • 15.30 h - 17.00 h Milochov
  • 15.30 h - 17.00 h Podmanín
  • 15.30 h - 17.00 h Praznov
18. decembra 2019 (streda)
  • 14.30 h - 16.00 h Záskalie
  • 15.30 h - 17.00 h Považská Teplá
  • 16.00 h - 17.30 h Udiča
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 10.00 h - 12.00 h Domaniža
  • 10.00 h - 12.00 h Malé Lednice
  • 10.00 h - 12.00 h Čelková Lehota
  • 15.00 h - 16.30 h Prečín
  • 15.00 h - 16.30 h Bodiná
  • 15.00 h - 17.00 h Domaniža
  • 15.00 h - 17.00 h Malé Lednice
  • 15.00 h - 17.00 h Čelková Lehota
20. decembra 2019 (piatok)
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
23. decembra 2019 (pondelok)
  • 16.00 h - 17.00 h Považská Bystrica

Dekanát Púchov

15. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.00 h - 14.30 h Lazy pod Makytou
  • 14.30 h - 16.00 h Dohňany
  • 14.30 h - 16.00 h Lysá pod Makytou
  • 15.00 h - 16.00 h Lúky
16. decembra 2019 (pondelok)
  • 10.00 h - 11.30 h Lednica
  • 10.00 h - 11.30 h Kvašov
  • 11.00 h - 12.30 h Horné Kočkovce
  • 11.00 h - 12.30 h Dolné Kočkovce
  • 14.00 h - 15.30 h Horné Kočkovce
  • 14.00 h - 15.30 h Dolné Kočkovce
  • 15.30 h - 17.00 h Lednica 
  • 15.30 h - 17.00 h Kvašov
17. decembra 2019 (utorok)
  • 11.00 h - 12.30 h Horná Breznica
  • 11.00 h - 12.30 h Lednické Rovne
  • 11.00 h - 12.30 h Dolná Breznica
  • 11.00 h - 12.30 h Zubák
  • 14.00 h - 16.00 h Lednické Rovne
  • 14.00 h - 16.00 h Dolná Breznica
  • 17.00 h - 18.00 h Zubák
  • 17.00 h - 18.00 h Horná Breznica
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 11.00 h - 12.00 h Beluša
  • 11.00 h - 12.00 h Hloža
  • 16.00 h - 18.00 h Beluša
  • 16.00 h - 18.00 h Hloža
20. decembra 2019 (piatok)
  • 14.00 h - 16.15 h Púchov
21. decembra 2019 (sobota)
  • 09.00 h - 10.00 h Streženice
  • 09.00 h - 11.30 h Púchov
  • 14.00 h - 16.00 h Púchov
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.30 h - 16.00 h Mojtín
  • 14.30 h - 16.00 h Visolaje

Dekanát Ilava

16. decembra 2019 (pondelok)
  • 16.00 h - 18.00 h Košeca
  • 16.00 h - 18.00 h Košecké Podhradie
  • 16.00 h - 18.00 h Ladce
  • 16.00 h - 18.00 h Tuženice
17. decembra 2019 (utorok)
  • 16.00 h - 18.00 h Horná Poruba
  • 17.00 h - 19.00 h Bolešov
  • 18.00 h - 19.00 h Slávnica
  • 18.00 h - 19.00 h Sedmerovec
18. decembra 2019 (streda)
  • 10.00 h - 11.30 h Mikušovce
  • 16.00 h - 17.30 h Mikušovce
  • 16.00 h - 17.00 h Tuchyňa
  • 16.00 h - 17.30 h Červený Kameň
19. decembra 2019 (štvrtok)
  • 10.00 h - 11.45 h Horovce, Dulov, Pruské
  • 15.00 h - 17.00 h Horovce, Dulov, Pruské
20. decembra (piatok)
  • 10.00 h - 11.30 h Prejta
  • 10.00 h - 11.45 h Ilava
  • 15.00 h - 17.00 h Prejta
  • 17.00 h - 19.00 h Ilava
21. decembra 2019 (sobota)
  • 10.00 h - 12.00 h Dubnica nad Váhom
  • 14.30 h - 17.00 h  Dubnica nad Váhom
22. decembra 2019 (nedeľa)
  • 14.30 h - 17.00 h Nová Dubnica
  • 14.30 h - 17.00 h Kolačín




Návrat späť