19. 10. 2013
Domov   >   Udalosti

Miništrantský deň 2013

Priatelia miništranti, leto je predo dvermi a s ním aj vyvrcholenie celoročného miništrantského projektu Kľúče od cyrilo-metodského pokladu...

Priatelia miništranti,
leto je predo dvermi a s ním aj vyvrcholenie celoročného miništrantského projektu Kľúče od cyrilo-metodského pokladu. Viacerí chlapci sa zapojili do online súťaže Objav poklad svojej viery, iní v marci zmerali sily v MiniŠTolympiáde v Pruskom a desiatky ďalších z celej diecézy putovali v apríli do Šaštína na PUMIN - Púť slovenských miništrantov. Chceme sa však stretnúť aj všetci naraz, na jednom mieste, aby sme sa lepšie spoznali, povzbudili a zabavili.

Preto vás pozývame na Miništrantský deň. Stretneme sa v sobotu 8. júna 2013 v Predmieri (okres Bytča). Budeme putovať, súťažiť, baviť sa a sláviť. Veď máme čo: Pán nás predsa pozval do dôležitej a vznešenej služby v spoločenstve kresťanov.

Začíname o desiatej prezentáciou a putovnou súťažou, v ktorej budeme bojovať o kľúče od cyrilo-metodského pokladu, po obede príde na rad katechéza, workshop a Miništrantský deň uzavrieme spoločnou liturgiou.

Veľkí aj malí miništranti, nezabudnite si priniesť miništrantské oblečenie. A môžete priviesť aj neminištrantov, rodičov, kamarátov a kamarátky... veď dobrých ľudí sa všade veľa vmestí. Účastnícky poplatok je 2€ pre registrovaných a 2,50€ pre neregistrovaných účastníkov, platí sa pri prezentácii.

Podrobnejšie informácie získate na webovej stránke www.ministranti.dcza.sk.Návrat späť