04. 12. 2018
Domov   >   Udalosti

Vianočné spovedanie v Žilinskej diecéze 2018

Termíny vianočných spovedí v Žilinskej diecéze:

Dekanát Čadca

15. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 11.30 h Čierne, farský kostol
  • 09.00 h - 11.30 h Čierne, Vyšný koniec
  • 13.30 h - 14.30 h Čadca Milošová

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 16.00 h Svrčinovec, farský kostol
  • 14.00 h - 16.00 h Svrčinovec, Závršie

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 10.00 h - 12.00 h Raková, farský kostol
  • 10.00 h - 12.00 h Raková, Korcháň
  • 14.00 h - 16.30 h Raková, farský kostol

18. decembra 2018 (utorok)

  • 09.00 h - 11.00 h Cirkevná škola
  • 15.00 h - 18.30 h Skalité, farský kostol

19. decembra 2018 (streda)

  • 16.00 h - 17.30 h Zákopčie, farský kostol
  • 15.00 h - 16.30 h  Čadečka (Čadca-mesto)
  • 15.00 h - 16.30 h Horelica (Čadca-mesto)

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 08.00 h - 11.30 h Čadca-mesto
  • 13.30 h - 16.00 h Čadca-mesto
  • 16.30 h - 17.30 h Čadca-mesto
  • 14.00 h - 17.30 h Čadca-Kýčerka

21. decembra 2018 (piatok)

  • 08.00 h - 11.30 h Čadca-mesto
  • 13.30 h - 16.00 h Čadca-mesto
  • 17.00 h - 18.00 h Čadca-mesto
  • 10.00 h - 11.30 h Čadca-Kýčerka
  • 14.00 h - 17.30 h Čadca-Kýčerka

Dekanát Turzovka

15. decembra 2018 (sobota)

  • 09.30 h - 11.30 h Korňa
  • 15.00 h - 16.30 h Klokočov

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 15.30 h Makov
  • 14.30 h - 16.30 h Staškov

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 16.00 h - 18.00 h Podvysoká
  • 16.00 h - 18.00 h Olešná Potôčky

21. decembra 2018 (piatok)

  • 16.00 h - 18.00 h Vysoká nad Kysucou
  • 16.00 h - 18.00 h Horný Kelčov

22. decembra 2018 (sobota)

  • 10.00 h - 11.30 h Turzovka
  • 14.00 h - 17.30 h Turzovka
  • 15.00 h - 16.00 h Dlhá nad Kysucou
  • 16.00 h - 17.00 h  Turkov

Dekanát Krásno nad Kysucou

15. decembra 2018 (sobota)

  • 14.00 h - 15.00 h Radôstka
  • 14.00 h - 15.00 h Klubina
  • 16.00 h - 18.00 h Stará Bystrica

16. decembra (nedeľa)

  • 15.00 h - 16.30 h Ochodnica
  • 15.00 h - 16.30 h Dunajov

19. decembra 2018 (streda)

  • 10.00 h - 11.00 h Nová Bystrica
  • 16.00 h - 17.30 h Nová Bystrica

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 10.30 h - 12.00 h Zborov nad Bystricou
  • 16.00 h - 17.30 h Zborov nad Bystricou
  • 16.00 h - 17.30 h Kalinov

21. decembra 2018 (piatok)

  • 10.00 h - 12.00 h Oščadnica
  • 15.00 h - 17.00 h Oščadnica

22. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 11.30 h Krásno nad Kysucou
  • 15.00 h - 18.00 h Krásno nad Kysucou

Dekanát Kysucké Nové Mesto

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 16.30 h - 18.00 h Horný Vadičov 
  • 16.30 h - 18.00 h Snežnica

18. decembra 2018 (utorok)

  • 16.30 h - 18.00 h Rudina
  • 16.30 h - 18.00 h Rudinská
  • 16.30 h - 18.00 h Povina

19. decembra 2018 (streda)

  • 16.30 h - 18.00 h Nesluša 
  • 16.30 h - 18.00 h Radoľa

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 16.30 h - 18.00 h Kysucký Lieskovec
  • 16.30 h - 18.00 h Lodno

21. decembra 2018 (piatok)

  • 09.00 h - 11.30 h sv. Jakuba Kysucké Nové Mesto
  • 15.00 h - 17.30 h sv. Jakuba Kysucké Nové Mesto

22. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 11.30 h Panny Márie Kysucké Nové Mesto
  • 15.00 h - 17.30 h Panny Márie Kysucké Nové Mesto

Dekanát Žilina

15. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 - 11.00 h Bytčica
  • 09.30 - 11.00 h Trnové
  • 15.30 - 17.00 h Zástranie
  • 15.00 - 17.30 h Žilina-Saleziáni

16.decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 - 16.30 h Žilina-Solinky

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 08.00 h - 11.30 h Cirkevné školy
  • 15.00 h - 17.30 h Bánová
  • 16.00 h - 17.00 h Žilina-Závodie 
  • 16.30 h - 17.00 h Považská Chlmec

18. decembra 2018 (utorok)

  • 09.00 h - 11.30 h  Penzióny

19. decembra 2018 (streda)

  • 09.00 h - 11.30 h Žilina-Mesto
  • 15.30 h - 18.00 h Žilina-Mesto

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 09.00 h - 11.30 h Kamil
  • 10.00 h - 11.30 h Žilina-Hájik
  • 15.00 h - 17.00 h Štart
  • 16.00 h - 18.30 h Žilina-Hájik

21. decembra 2018 (piatok)

  • 09.00 h - 11.30 h Žilina-Vlčince
  • 15.00 h - 17.30 h Žilina-Vlčince
  • 18.00 h - 20.00 h Žilina-Vlčince

Dekanát Varín

15. decembra 2018 (sobota)

  • 10.00 h - 12.00 h Strečno
  • 10.00 h - 12.00 h Stráňavy

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 15.00 h Brodno
  • 14.00 h - 16.00 h Belá

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 14.30 h - 17.00 h Terchová

18. decembra 2018 (utorok)

  • 15.30 h - 17.00 h Gbeľany
  • 15.30 h - 16.30 h Kotrčiná Lúčka
  • 15.30 h - 16.30 h Nededza
  • 17.00 h - 18.00 h  Lutiše

19. decembra 2018 (streda)

  • 16.30 h - 17.30 h Dolná Tižina

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 15.00 h - 16.00 h  Divina

21. decembra 2018 (piatok)

  • 15.30 h - 17.30 h Teplička nad Váhom
  • 15.30 h - 17.00 h Mojš

22. decembra 2018 (sobota)

  • 10.00 h - 12.00 h  Varín
  • 14.00 h - 16.00 h Varín

Dekanát Martin

14. decembra 2018 (piatok)

  • 9:30 – 11:00 h  Sučany

15.decembra 2018 (sobota)

  • 09:30 – 11:00 h  Sučany
  • 09:30 – 11:00 h   Turany

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 15:00 – 17:30 h  Vrútky

21. decembra 2018 (piatok)

  • 16:00 – 19:00 h  Martin - Mesto

22. decembra 2018 (sobota)

  • 10:00 – 12:00 h  Martin - Sever
  • 14:00 – 16:00 h  Martin - Sever

Dekanát Bytča

13. decembra 2018 (štvrtok)

  • 10.00 h - 11.30 h Veľké Rovné
  • 16.30 h - 18.00 h Veľké Rovné

14. decembra 2018 (piatok)

  • 10.00 h - 11.30 h Dlhé Pole
  • 10.00 h - 10.30 h Svederník
  • 16.30 h - 18.00 h Dlhé Pole
  • 16.00 h - 16.30 h Svederník

15. decembra 2018 (sobota)

  • 10.00 h - 10.30 h Peklina
  • 10.00 h - 11.30 h Dolný Hričov
  • 10.00 h - 11.30 h Ovčiarsko
  • 10.00 h - 11.30 h Žilinská Lehota
  • 10.00 h - 11.30 h Hričovské Podhradie
  • 10.00 h - 11.30 h Horný Hričov
  • 10.30 h - 11.30 h Paština Závada

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 15.00 h Petrovice
  • 14.00 h - 15.00 h Pšurnovice
  • 14.00 h - 15.00 h Setechov
  • 15.30 h - 16.30 h Kolárovice

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 16.30 h - 18.00 h Súľov
  • 16.30 h - 18.00 h Jablonové

18. decembra 2018 (utorok)

  • 19.00 h - 20.00 h Hlboké nad Váhom
  • 19.00 h - 20.00 h Malá Bytča
  • 19.00 h - 20.00 h Hliník nad Váhom

19. decembra 2018 (streda)

  • 09.30 h - 11.00 h Štiavnik
  • 09.30 h - 11.00 h Hvozdnica
  • 17.00 h - 19.00 h Štiavnik
  • 17.00 h - 19.00 h Hvozdnica

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 17.00 h - 18.00 h Hrabové
  • 17.00 h - 18.00 h Mikšová
  • 17.00 h - 18.00 h Rašov
  • 18.30 h - 20.00 h Predmier
  • 18.30 h - 20.00 h Plevník-Drienové

21. decembra 2018 (piatok)

  • 09.00 h - 11.00 h Bytča
  • 17.30 h - 20.30 h Bytča

Dekanát Rajec

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 16.00 h Višňové
  • 14.00 h - 15.30 h Turie

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 16.00 h - 17.30 h  Rosina
  • 17.00 h - 18.00 h Fačkov
  • 18.00 h - 19.30 h Rajecká Lesná

18. decembra 2018 (utorok)

  • 16.30 h - 17.15 h Malá Čierna
  • 16.30 h - 18.00 h Zbyňov
  • 16.30 h - 18.00 h Jasenové
  • 16.30 h - 18.00 h Ďurčiná

19. decembra 2018 (streda)

  • 16.30 h - 18.00 h Konská
  • 16.30 h - 18.00 h Kunerad
  • 16.30 h - 18.00 h Kamenné Poruba

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 15.30 h - 18.00 h Rajecké Teplice
  • 15.30 h - 17.30 h Stránske
  • 15.30 h - 17.30 h Poluvsie

21. decembra 2018 (piatok)

  • 15.30 h - 17.00 h Brezany
  • 15.30 h - 17.00 h Babkov
  • 15.30 h - 17.30 h Hôrky
  • 15.30 h - 18.00 h Lietava
  • 15.30 h - 18.00 h Lietavská Svinná
  • 15.30 h - 18.00 h Bitarová
  • 17.00 h - 17.30 h  Kňazová Lehota

22. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 11.30 h Rajec
  • 14.00 h - 16.30 h Rajec

Dekanát Považská Bystrica

9. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 15.00 h Horný Moštenec
  • 14.00 h - 16.00 h  Dolný Moštenec
  • 14.00 h - 16.00 h Podskalie
  • 14.30 h - 16.00 h Slopná

15. decembra 2018 (sobota)

  • 09.30 h - 11.30 h Papradno
  • 09.30 h - 11.30 h Brvnište
  • 14.00 h - 15.30 h Stupné
  • 14.00 h - 15.30 h Podvažie
  • 14.00 h - 16.00 h Jasenica
  • 16.00 h - 17.00 h Považské Podhradie
  • 16.00 h - 17.00 h Orlové (Šebešťanová)

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 13.00 h - 14.30 h Sverepec
  • 14.30 h - 15.30 h Ďurďové
  • 14.30 h - 16.00 h Pružina

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 15.00 h - 17.00 h Dolná Mariková
  • 16.00 h - 17.30 h Horná Mariková

18. decembra 2018 (utorok)

  • 15.30 h - 17.00 h Milochov
  • 15.30 h - 17.00 h Podmanín
  • 15.30 h - 17.00 h Praznov

19. decembra 2018 (streda)

  • 14.30 h - 16.00 h Záskalie
  • 15.30 h - 17.00 h  Považská Teplá
  • 16.00 h - 17.30 h Udiča

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 10.00 h - 12.00 h Domaniža
  • 10.00 h - 12.00 h Malé Lednice
  • 10.00 h - 12.00 h Čelkova Lehota
  • 15.00 h - 16.30 h Prečín
  • 15.00 h - 16.30 h Bodiná
  • 15.00 h - 17.00 h Domaniža
  • 15.00 h - 17.00 h Malé Lednice
  • 15.00 h - 17.00 h Čelková Lehota

21. decembra 2018 (piatok)

  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny

22. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 09.00 h - 12.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Rozkvet
  • 14.00 h - 17.00 h Považská Bystrica-Sv. rodiny

Dekanát Púchov

15. decembra 2018 (sobota)

  • 10.30 h - 12.00 h  Mojtín
  • 10.30 h - 12.00 h Visolaje

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.00 h - 14.30 h Lazy pod Makytou
  • 14.15 h - 16.00 h Lysá pod Makytou
  • 14.30 h - 16.00 h Dohňany
  • 15.00 h - 16.00 h  Lúky

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 10.00 h - 11.30 h  Lednica
  • 10.00 h - 11.30 h  Kvašov
  • 11.00 h - 12.30 h  Horné Kočkovce
  • 11.00 h - 12.30 h  Dolné Kočkovce
  • 14.00 h - 15.30 h Horné Kočkovce
  • 14.00 h - 15.30 h Dolné Kočkovce
  • 14.30 h - 16.00 h Lednica
  • 14.30 h - 16.00 h Kvašov

18. decembra 2018 (utorok)

  • 11.00 h - 12.30 h Lednické Rovne
  • 11.00 h - 12.30 h Dolná Breznica
  • 11.00 h - 12.30 h Zubák
  • 11.00 h - 12.30 h Horná Breznica
  • 14.00 h - 16.00 h Lednické Rovne
  • 14.00 h - 16.00 h Dolná Breznica
  • 14.00 h - 16.00 h Zubák
  • 14.00 h - 16.00 h Horná Breznica

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 11.00 h - 12.00 h Beluša
  • 11.00 h - 12.00 h Hloža
  • 15.00 h - 17.00 h Beluša
  • 15.00 h - 17.00 h Hloža

21. decembra 2018 (piatok)

  • 09.00 h - 11.30 h Streženice
  • 14.00 h - 16.15 h Púchov

22. decembra 2018 (sobota)

  • 09.00 h - 11.30 h Púchov
  • 14.00 h - 16.00 h Púchov

Dekanát Ilava

16. decembra 2018 (nedeľa)

  • 14.30 h - 17.00 h Nová Dubnica
  • 14.30 h - 17.00 h Kolačín

17. decembra 2018 (pondelok)

  • 16.00 h - 18.00 h Podhradie
  • 16.00 h - 18.00 h Košeca
  • 16.00 h - 18.00 h Ladce

18. decembra 2018 (utorok)

  • 18.00 h - 19.00 h Slávnica
  • 18.00 h - 19.00 h Sedmerovec
  • 17.00 h - 19.00 h Bolešov
  • 16.00 h - 18.00 h Horná Poruba

19. decembra 2018 (streda)

  • 15.30 h - 17.30 h Červený Kameň
  • 15.30 h - 17.30 h Tuchyňa
  • 15.30 h - 17.30 h Mikušovce

20. decembra 2018 (štvrtok)

  • 10.00 h - 11.45 h Horovce
  • 10.00 h - 11.45 h Dulov
  • 10.00 h - 11.45 h Pruské
  • 15.00 h - 17.00 h Horovce
  • 15.00 h - 17.00 h Dulov
  • 15.00 h - 17.00 h Pruské

21. decembra 2018 (piatok)

  • 10.00 h - 11.45 h Ilava
  • 10.00 h - 11.30 h Prejta
  • 15.00 h - 17.00 h Prejta
  • 17.00 h - 19.00 h Ilava

22. decembra 2018 (sobota)

  • 10.00 h - 12.00 h Dubnica nad Váhom
  • 14.30 h - 17.00 h Dubnica nad Váhom

Na stiahnutie

Dekanát Žilina.pdf
Dekanát Kysucké Nové Mesto.pdf
Dekanát Čadca.pdf
Dekanát Bytča.pdf
Dekanát Martin.pdf
Dekanát Ilava.pdf
Dekanát Rajec.pdf
Dekanát Púchov.pdf
Dekanát Varín.pdf
Dekanát Považská Bystrica.pdf
Dekanát Turzovka.pdf
Dekanát Krásno nad Kysucou.pdf



Návrat späť